Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Haberler    

Taekwondo Türkiye Üçüncüsü Kavak'tan Çıktı

   

9-13-Ocak 2016 Tarihinde Alanya'da yapılan Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2016 yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında Türkiye üçü

Taekwondo Türkiye Üçüncüsü Kavak'tan Çıktı
2464   12.02.2016 15:52:13

Kavak Yaşardoğu Spor Kulübü sporcusu olan Doğan Demir 58 kilogramda zorlu rakiplerini yenerek Türkiye üçüncüsü oldu.14-17 Şubat 2016 tarihinde Antalya'da yapılacak olan dördüncü Avrupa takımlar şampiyonasına Türk Milli takım adına yarışacak olan Doğan Demir Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret ederek sevincini Sarıcaoğlu ile paylaştı.Sarıcaoğlu, "Doğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur. İlçemizden çıkan başarılı sporcular göğsümüzü kabartmaktadır" diye konuştu.

 

Bu Gurur Hepimizin
Sarıcaoğlu, "İlçemizin adını Türkiye'ye duyuran Doğan kardeşimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bu gurur hepimizin Doğan kardeşimizin başarılı olması demek ilçemizin spor dalında adının tarihe yazılması demek. İlçemizin adını Dünya'ya duyuran Milli Güreşçimiz Yaşar Doğu'nun torunlarının diğer spor dallarında da ilçemizin adını duyurması ilçe Belediye Başkanı olarak beni onurlandırıyor. Sporcularımızın herzaman yanındayız elimizden geldiğince onlara olan desteğimiz devam edecektir. Bu ilçe sanayi dalında yapmış olduğu yükselişlerin yani sıra sosyal aktivitelerdede yükselişte olmalı" diye konuştu.

 

Taekwondo'da göstermiş olduğu üstün başarılardan dolayı Doğan Demir'e hediye veren Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "14-17 Şubat 2016 tarihinde Antalya'da yapılacak olan dördüncü Avrupa takımlar şampiyonasına Türk Milli takım adına yarışacak olan Doğan kardeşimize başarılar dilerim" dedi.

 

Başkan Sarıcaoğlu'nu ziyarete Taekwondo hocası Nazım Demirci ve Kavak Yaşardoğu Spor Kulübü sporcuları geldi.
 Son Eklenen Haberlerimiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir...


Basında Kavak