Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Haberler    

Adem Güney Kavak'ı Ziyaret Etti

   

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney Kavak'ı Ziyaret Etti

Adem Güney Kavak'ı Ziyaret Etti
2775   24.02.2015 08:49:45

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi. Düzenlenen etkinliğe Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu, gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu, mahalle başkanları ve köy temsilcileri katıldı.

 

Geçen günlerde parti il binasında coşkulu bir şekilde aday adaylığını açıklayan AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, seçim çalışmalarına hız verdi. Kavak'ta  ziyaret gerçekleştiren Aday Adayı Av. Adem Güney, ilk olarak belediye binasında ziyaret gerçekleştirerek Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu ile istişare de bulundu.

 

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, “Milletvekili olunca yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkiyle milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız” dedi.

 

Ziyaretinden dolayı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Ak parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney'e teşekkür etti.Son Eklenen Haberlerimiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir...