Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Haberler    

Sarıcaoğlu'ndan Durak Sözü

   

 Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve Başkan Yardımcısı Reşat Ayyıldız Yaşar Doğu taksi durağını ziyaret etti.

Sarıcaoğlu'ndan Durak Sözü
2779   21.11.2014 14:36:01

Taksiciler ile sohbet eden Başkan Sarıcaoğlu, durak çalışanlarının sorunlarını ve isteklerini dinledi. Başkan Sarıcaoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Yaşar Doğu taksi durağı şöförleri "Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu ve Başkan Yardımcımız Reşat Ayyıldız'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz." Dedi.


Düzenlenen ziyaret programıyla her fırsatta Kavak esnafıyla iç içe olduklarını belirten Başkan Sarıcaoğlu, "Her zaman esnafımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Taksicilerin en iyi şekilde hizmet etmeleri için üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. " dedi.


"TAKSİCİLERİN ÖNEMİ BÜYÜKTÜR"
Başkan Sarıcaoğlu, "Taksici esnaflarımız, vatandaşlarımızın ulaşımı konusunda büyük bir rol üstleniyorlar. Vatandaşlarımızın sağlığı, güveni ve rahatlıkları tamamiyle onlara emanet bu yüzden taksici esnaflarımızın önemi çok büyüktür. Kavak Belediyesi olarak taksici esnaflarımıza elimizden ne geliyorsa her türlü desteğe açığız." Dedi.


"DURAK MÜJDESİ"
Şu anki duraklarının kış şartlarına uygun olmadığını dile getiren taksi şoförlerine Başkan SARICAOĞLU durak müjdesi verdi. En yakın zamanda kış şartlarına da elverişli ilçemize yakışır bir durak yapacağız dedi.
Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Başkan Sarıcaoğlu'na ve Başkan Yardımcısı Reşat Ayyıldız'a taksici esnaflar teşekkür etti.Son Eklenen Haberlerimiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir...