Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Haberler    

Sarıcaoğlu'ndan Beybesli ve Alaçam Deresi Mahallelerine Ziyaret

   

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Ak Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve Yönetimi, Meclis Üyeleri ile Beybesli ve Alaçam Deresi mahallelerini ziyarette bulundu.

Sarıcaoğlu'ndan Beybesli ve Alaçam Deresi Mahallelerine Ziyaret
2646   16.10.2015 13:32:29

TÜRKİYEYİ KARIŞTIRMAK İSTİYORLAR
Sarıcaoğlu, "Ankara da meydana gelen terör olaylarını şiddetle kınıyorum.Türkiyeyi karıştırmak istiyorlar. Ankara daki saldırının amacı farklı toplum kesimlerini birbirine düşürmek.Görüşü ve düşüncesi ne olursa olsun ölen bizim insanımız. Ülkemiz zor bir geçitten geçiyor. Bu zor günleri atlatabilmenin tek yolu birlik ve beraberlik içinde olmaktır.Peygamber efendimizin de dediği gibi Birlikte rahmet ayrılıkta ise azap vardır." dedi.

HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK


Sarıcaoğlu, "Şunu açık şekilde ifade etmem gerekiyor ki ilçemiz çok güzel yatırımlar almaya başladı. Köy iken mahalle statüsüne dönüşen yerlerimize yatırımlarımız son hızıyla devam ediyor. Gerek alt yapı gerek parke, asfalt ve meydan çalışmalarımız mahallelerimize sırayla uygulanıyor. Çalışmalarımızın devamlılığı için bu zor günleri birlikte aşmalıyız. Omuz omuza verip birliğimizi sağlamamız gerekiyor.Yatırımlarımızı daha fazla alabilmemiz için dik durmamız gerekiyor" dedi.

 Son Eklenen Haberlerimiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir...


Basında Kavak