Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Haberler    

Başkan Sarıcaoğlu Personel İle Toplantı Yaptı

   

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kavak Belediyesi'nin tüm personeli ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. 

Başkan Sarıcaoğlu Personel İle Toplantı Yaptı
2077   18.11.2016 10:07:57

Toplantının ana konusu olarak dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet sunmak olduklarını belirten Sarıcaoğlu tüm personelin bu konuda ki duyarlılıklarına sebep ne olursa olsun şuan olduğu gibi her zaman devam etmelerini istedi. İlk olarak birim amirleri ile toplantı yapan Sarıcaoğlu, birim amirlerine asla ve asla gevşeklik göstermemeleri çalışmalardaki özgüveni ve hassasiyeti her daim korumaları gerektiğini vurguladı. Sarıcaoğlu birim amirleri ile yaptığı toplantı sonunda daire personeli ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Daire içinde hal ve hareketlere her zaman olduğu gibi özenle devam edilmesi gerektiğini vurgulayan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "Önceliğimiz her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmalı" ifadelerinde bulundu. Başkan Sarıcaoğlu daire personelinin ardından şantiye personeli ile toplantısına devam etti. Şantiye personeline ilk olarak iş güvenliğinden bahseden Sarıcaoğlu, "Konu ne olursa olsun hizmet elbette önemli ancak iş güvenliği yani sizlerin güvenliği çok daha önemli. Sizler bize emanetsiniz asla ve asla tedbir ve önleminizi almadan işe başlamayın. Bozulan bir makina tamir edilebilir ancak giden bir can geri gelmez. Sizlerin evlerine sağlıklı gitmesi aileleri ile huzur içerisinde oturması bizlerin en büyük hedefi" ifadelerini kullandı.

Sarıcaoğlu, "Hava Şartları Bahanemiz Olmayacak"
Yaklaşan kış aylarının çalışmaları kesinlikle etkilememesi gerektiğini vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, "Çalışmalarımız asla hava şartları nedeni ile yavaşlasın istemiyorum. Vatandaşlarımız bizden hizmet bekliyor bu beklentilerini en iyi şekilde karşılamak zorundayız. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasını istemiyorum. Çalışmalarımız kaldığı yerden tüm hızıyla devam etmeli" dedi.
 Son Eklenen Haberlerimiz

Bunlarda İlginizi Çekebilir...