Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Videolar    

Kavak’a Yeni Öğrenci Yurdu Geliyor

133   01.08.2018 12:08:03

Kavak’a 250 öğrenci kapasiteli yurt binası yapılacak. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” İlçemiz her alanda hızlı bir kalkınma süreci yaşıyor” dedi.

Kavak’a yeni Öğrenci Yurdu geliyor. Önümüzdeki günlerde temeli atılacak yurt kısa sürede tamamlanarak hizmete girecek. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Tarım ve sanayi gibi alanlarda adından söz ettiren ilçemiz eğitim alanında da önemli mesafeler alıyor” diye konuştu.

Nüfusu ve öğrenci sayısı her geçen artan Kavak’ta Mehmet Paşa Mahallesi’nde yeni bir öğrenci yurdu daha yapılacak. 250 öğrenci kapasiteli olacak yurt yapımına önünüzdeki günlerde başlanacak. Yüklenici firma yöneticilerinin yaptıkları ziyarette konuşan Başkan Sarıcaoğlu,” İlçemiz diğer pek çok sektörde olduğu gibi eğitim alanında da büyük mesafeler alıyor. İlçemizde öğrenim gören üniversite öğrenci sayımız da sürekli artıyor. Şimdi bu yavrularımız için yeni bir öğrenci yurdu yapılıyor. Bu yurdumuzun da yapılması ile önemli bir sorunumuz daha ortadan kalkmış olacak” dedi.Diğer Videolar

Bunlarda İlginizi Çekebilir...
8 Mart Kadınlar Günü Programı

8 Mart Kadınlar Günü Programı

Doğalgaz'da Son İmzalar

Kavak'ta Halk Buluşmaları Devam Ediyor

İMG Medya Ödülleri

İMG Medya Ödülleri

Kavak Belediyesi Çalışmaları

Kavak Belediye Başkanlarımız

Kavak Oku Çalıştayı

Saralan Mahallesi Şenliği

Kavak'ta 2. Çocuk Kitapları Fuarı...

Kavak'ta 2. Çocuk Kitapları Fuarı...Basında Kavak