Samsun/Kavak Belediyesi Online Destek
    Videolar    

Kavak’a Yeni Öğrenci Yurdu Geliyor

184   01.08.2018 12:08:03

Kavak’a 250 öğrenci kapasiteli yurt binası yapılacak. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” İlçemiz her alanda hızlı bir kalkınma süreci yaşıyor” dedi.

Kavak’a yeni Öğrenci Yurdu geliyor. Önümüzdeki günlerde temeli atılacak yurt kısa sürede tamamlanarak hizmete girecek. Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Tarım ve sanayi gibi alanlarda adından söz ettiren ilçemiz eğitim alanında da önemli mesafeler alıyor” diye konuştu.

Nüfusu ve öğrenci sayısı her geçen artan Kavak’ta Mehmet Paşa Mahallesi’nde yeni bir öğrenci yurdu daha yapılacak. 250 öğrenci kapasiteli olacak yurt yapımına önünüzdeki günlerde başlanacak. Yüklenici firma yöneticilerinin yaptıkları ziyarette konuşan Başkan Sarıcaoğlu,” İlçemiz diğer pek çok sektörde olduğu gibi eğitim alanında da büyük mesafeler alıyor. İlçemizde öğrenim gören üniversite öğrenci sayımız da sürekli artıyor. Şimdi bu yavrularımız için yeni bir öğrenci yurdu yapılıyor. Bu yurdumuzun da yapılması ile önemli bir sorunumuz daha ortadan kalkmış olacak” dedi.Diğer Videolar

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Kavak'ta Samsunspor Coşkusu

Ankara Samsunlular Platformu

Ankara Samsunlular Platformu

İş adamları İle Toplantı

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı - 21.10.2016

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı - 21.10.2016

Kavak Belediyesi Çalışmaları

Plaket Takdim Töreni

Plaket Takdim Töreni

2016 Yılı Böyle Geçti

2016 Yılı Böyle Geçti

Sarıcaoğlu'ndan Meclis Üyelerine Teşekkür Plaketi

İbrahim Sarıcaoğlu'na yapılan rap müzikBasında Kavak